CNC Lazer Kesim

CNC Lazer Kesim

   Computer Numeric Control (CNC) Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation (Laser) olarak adlandırılan bu sistemde bilgisayar yardımıyla yapılacak olan 2D işlerin sorunsuz bir şekilde ortaya çıkartılması amaçlanmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte CNC lazer kesim hayatımıza dahil oldu. Kağıt, kumaş, pleksi, plastik vb yüzeylerde CNC lazer kesim uygulaması yapılmaktadır. CNC lazer kesim esnasında belirli gazlar salgılanarak yüzeylerin pürüzsüz olması ve malzemenin deforme olmaması sağlanır.

   Hassas kesim işlerinde CNC lazer kesim öne çıkmaktadır. Malzemenin doğru kullanımı ve yapılan işin ikinci bir müdahaleye gerek kalmaksızın sunulmasını sağlıyoruz. Böylelikle hedeflediğiniz bilgisayar çizimi tamamıyla istediğiniz ölçü ve profesyonellikte hazırlanmış oluyor. Lazer kesim tekniği sayesinde kesim yapılan ürünlerde herhangi bir çapağa rastlanmamaktadır.  Eski sanayi dilinde tornacı olarak adlandırılan sisteme benzer olsa da CNC kesim mikronluk hesaplamaları yaparak lazer uygular. Bu sayede herhangi bir şekilde ölçü farkı ortaya çıkmaz. Pahalı malzemelerin atığının çıkmaması ve boşa gitmemesi için CNC kesim lazer tekniğinden geçmesi önemlidir.

   Sahip olunan malzemenin mükemmel bir şekilde biçimlendirilmesi ve ihtiyaç duyulan hale getirilmesi için CNC lazer kesim uygulanmalıdır. Bu sayede hem vaktiniz artar hem de paranız cebinizde kalır. Sürekli sorun yaşamayacağınız bir sistem olan CNC lazerler sayesinde belirlenen işleri, kısa vakitte çözümleyebilirsiniz. Kapsamlı projeler ve bireyler işler için CNC kesim lazer tekniğini kullanabilirsiniz. İşin boyutu ve inceliğine göre işlemin süresi değişkenlik göstermektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte CNC lazer makineleri da gelişmekte ve kusursuza yakın performans sağlamaktadır. Yatırım yaptığımız makine parkuruyla tüm kesim ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz. Nitelikli işler çıkartmak ve kusursuza yakın hizmet sunma anlayışıyla var gücümüzle çalışıyoruz.

   Bilgisayar ve lazer teknolojisini bir potada eriterek ortaya harika ürünler çıkartmak istiyorsanız CNC lazer kesim hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. Bursa Sac Lazer olarak CNC lazer kesim konusunda Bursa bölgesine hizmet etmekteyiz. Bu teknolojinin pahalı fiyatlarla yapıldığı algısını kırmak için ihtiyacınız olan tüm lazer kesim işlemlerini uygun fiyat, kaliteli işçilik sunuyoruz. Siz de projelerinizi getirebilir, CNC lazer kesim uygulatabilirsiniz.