CNC Abkant Büküm

CNC Abkant Büküm

    CNC Abkant Büküm bilgisayar yardımıyla malzemenin bükülmesini sağlayan bir makine işlevidir. Eski çağlardan beri kullanımda olan metal malzemelerin elle veya yardımcı bir araçla bükülmesi zorlayıcıdır. Bu sebeple CNC Abkant Büküm makineleri geliştirilmiş ve üretilmiştir. CNC lazer kesim ile mükemmel kesimler yapılabildiği gibi CNC Abkant ile de mükemmel büküm işlemleri gerçekleştirilir. Eski torna dilinde caka olarak adlandırılan bu sistemde iki kalıp arasına alınan malzeme bükülerek son şekli verilir. Sanayi sektörünün hemen hemen hepsinde kullanılan malzemelerin bükülmesi için CNC Abkant tam randımanlı bir sistem sunmaktadır. CNC Abkant sayılı firmada bulunan üst segment bir sistemtir.

    Sanayi içerisinden çıkan ürünlerdeki metallarin bükülmesini CNC Abkant sağlamaktadır. Arabadan, çamaşır makinesine kadar birçok alanda kullanılan CNC Abkant, metal harici bükülebilir malzemelerde de rahatlıkla uygulanabilir. Firmamızda CNC lazer kesim yaptırabileceğiniz gibi CNC Abkant Büküm işlemi de yaptırtabilirsiniz. Gelişen teknolojiyle birlikte işlerin makineler tarafından yapılması hem zaman hem de maddi kazanç sağlamaktadır. CNC makinelerinin çıkışından itibaren hem lazer kesim hem de abkant büküm teknikleri ortaya çıkmıştır. Kusursuz bir performans sergileyen CNC Abkant Büküm işlemleri ile siz de ihtiyacınız olan büküm işlemini kısa sürede, uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz.

    CNC Abkant ile hızlı büküm işlemleri yapabileceğiniz gibi seri büküm de yaptırtabilirsiniz. Bilgisayar destekli olması nedeniyle ihtiyacınız olan büküm oranlaması işlenerek en doğru büküm işlemini yaptırtabilirsiniz. Firmamızda yapılan büküm işlemlerinizi kaydedip, size ait aynı işlerde kullanılmak üzere özel olarak depolanmasını sağlayabiliriz. Uzman bir şekilde hazırlanacak olan büküm formatı sayesinde gerekli ayarlamalar yapılmaktadır. Malzemenin türü, bükme açısı ve kalıbı gibi birçok önemli faktör göze alınarak hazırlanan bu formata göre seri bir şekilde bükme işlemi başlatılmakta ve kısa süre içerisinde teslim edilmektedir.

    Bursa Sac Lazer olarak; profesyonel ekip ve kaliteli işçilikle hizmet veren firmamızda bükmek istediğiniz malzemeye göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Aynı zamanda işin büyüklüğü, kesitleri ve ortaya çıkacak şekle göre de fiyatlandırma değişmektedir. CNC Abkant Büküm işlemleri için en iyi  fiyatı almak için bize ulaşabilirsiniz.