Makas Kesim

Makas Kesim

    Bölgesel olarak uzun süredir makas kesim hizmeti sunuyoruz. Sac ve metallerin uygun bir şekilde kesilmesi adına yapılan çalışmaya “makas kesim” adı verilmektedir. Bazı metallerin kesilmesi gerçekten çok zordur. Bu sebeple makas kesim işlemi uygulanarak, kopartılarak kesilmesi sağlanır. Teknolojik gelişmeler sonrasında el kesimlerinin yerini hızla bilgisayar destekli makine kesimleri almıştır. Tezgahımızda kesimin ne kalınlıkta, nereden, ne şekilde olacağı gibi bilgiler bilgisayara giriş yapılmakta ve metaliniz en doğru şekilde kesim işleminden geçirilmektedir. Bu şekilde makine yoluyla kesim yapılması seri üretimi destekler. Bütün parçalarınızın aynı ebat, aynı kesim oranında olması dolayısıyla sanayi için en doğrusu makas kesimlerdir. Özellikle bina yapımlarında kullanılan makas kesim işlemleriyle birlikte müstakil evler veya çok katlı binalarda zaman kazanımı elde edilmektedir. Tarım ve iş makineleri üretiminde de makas kesim işlemine sıklıkla rastlanmaktadır. Gemi imalat gibi diğer iş alanlarında da makas kesime rastlanılır.

   Sert metallerin kesilmesi amacıyla yapılan makas kesim hizmetinde, kısa sürede çok fazla metalin kesilmesi mümkündür. Bu sebeple işlerin hızlanması ve ekonomik olarak çözülmesi sağlanır. Kusursuz kesim tekniğiyle, hataya yer olmayan makas kesim işlemleri aynı şekilde kesilmiş parçalar sunar. Kesim yapılacak ürünün boşa gitmemesi ve kaliteli olması için makas kesim hizmetimizde deneyimli personelimizle hizmet veriyoruz. Hem cebinizi hem de vaktinizi koruyan bu hizmeti seri üretim aşamasındaki firmalar da tercih edebilirler. Makine, inşaat ve tarım gibi sektörlerde sıklıkla kullanılan bu hizmette, dengeli ve kaliteli kesimler yapılmaktadır.

   Hassas bir şekilde ayarlanabilir makas kesim işlemleri ile milimetrik hesaplamalar bile boşa gitmemektedir. Bilgisayarla yapılan ayarlamalar ile otomatik makas kesim işlemi sunulmaktadır. Bursa Sac Lazer olarak yıllardır makas kesim konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Binlerce mutlu müşteri ve yüz binlerce bitmiş kesim işlemi ile bölgemizde sorunsuz, kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Siz de hem cebinizi korumak hem de vaktinizi boşa harcamak istemiyorsanız metal kesim işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Uygun fiyata profesyonel işçilikle makas kesme işlemimizi deneyimleyebilirsiniz. Asla kaliteden ödün vermeden, dünyaca ünlü makinelerle çalıştığımız makas kesim işlemimizle işlerinizi hızlandırabiliriz.