Hakkımızda

2020 yılında Bursa şehrinde kurulan firmamız özel çözüm ortaklığı yapmaktadır. Gelişen teknolojinin takibi ve adapte olunması için özel çaba gösteren Bursa Sac Lazer, en ünlü markalarla çalışmaktadır. CNC Lazer Kesim, CNC Abkant Büküm, Argon Gazaltı Kaynağı, Makas Kesim, Elektrostatik Toz Boya ve Metal Kaplama hizmetlerini sunan firmamızda kaliteli iş ön plandadır. Projenin her aşamasını titizlikle inceliyor, sunum aşamasına değin takip ediyoruz.

Profesyonel ekip, kaliteli hizmet parolasıyla çıktığımız bu yolda yıllardır bölgemize hizmet etmekteyiz. AR-GE ekibimiz tarafından yapılan raporlamalara göre sürekli makine parkurumuzu güncelliyor, en üstün hizmeti vermek adına var gücümüzle çalışıyoruz. Hep daha iyisini hedefleyen ve kaliteden taviz vermeyen yapımızla birlikte büyümeye devam ediyoruz.

Bölgemizde en iyi hizmeti sunmak amacıyla, sürekli kendini yenileyen ve profesyonellikten asla taviz vermeyen firmamız, garantili verdiği hizmetlerle tanınmaktadır. Uzun yıllardır sektörde bulunan personelimizle birlikte doğru projeler, doğru işler ortaya koymaktayız. Her firmanın ihtiyacına göre hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmak ve projenin işleyişini yönetmek Bursa Sac Lazer’in asli görevidir.